Mitte ainult Tallinn ei ole külastamist väärt

Lahemaa rahvuspargi südames asub kaunis, traditsioonide poolest rikas Palmse mõisaansambel.

Siin, 80 km kaugusel Tallinnast, leiate mugava 27toalise Parkhotell Palmse, hoolitsetud peatuspaiga loodusearmastajale. Nautige kosutavaid puhkusepäevi tõelises maahotellis.

Suursugune von Pahlenite suguvõsale kuulunud mõisahoone 18. sajandist on restaureeritud ja pakub külastajatele täna oma sädelevat ilu. Mõisaansambel on ümbritsetud pargiga, kus võib leida haruldasi ja vanu puid, luigetiike ning pargipaviljone. Kaugemal kasvab mõisapark üle metsaks. Mõisahoones on täna avatud muuseum.

Üks mõisa suuremaid kõrvalhooneid, kunagine viinavabrik, on ümber ehitatud hotelliks, kusjuures on säilitatud mõisaansambli terviklikkus ja arvestatud muinsuskaitse seisukohti. Meie külalisi ootab kõik, mida üks hea maahotell pakkuda võib.

Teie reisi eesmärk

asub Põhja-Eestis Lääne-Virumaal, mis Soome lahest kuni Pandivere kõrgustikuni ulatub ja kus Kunda, Toolse ja Pada jõed omale sügavad jõesängid rajanud on.

Lahemaa Rahvuspark

on tuntud oma ilusa ja omapäraseima looduse poolest, oma kaugele merre ulatuvate poolsaarte ja lahtede poolest, mis piirkonnale ka nime on andnud. Teie soovide kohaselt korraldab Parkhotell Palmse ekskursioone tutvumaks Lahemaa kauni loodusega.

Paindlikud Maksevõimalused

Hotellis "Näide" soovime teie viibimist muuta võimalikult mugavaks. Teie mugavuse huvides pakume võimalust majutuse eest tasumiseks krediidi abil!

Krediidi Majutuse Eelised Meie Juures

  • Paindlikud tagasimakse tähtajad
  • Madalad intressimäärad
  • Kiire heakskiit
  • Mugav online-makse

Kuidas Teenust Kasutada

Krediidi saamiseks võtke ühendust meie broneerimisosakonnaga telefoni või e-posti teel. Meie esindajad on valmis pakkuma teile üksikasjalikku teavet ja abistama taotluse vormistamisel. Parimad laenu saamise tingimused leiate meie partnerite kodulehelt.

Comments are closed.